SDE0604A-330M
Bourns Inc.
Producto No:
SDE0604A-330M
Fabricante:
Bourns Inc.
Descripción:
FIXED IND 33UH 1.55A 230MOHM SMD
En stock : 1536
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.55 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 230mOhm Max
Inductance 33 µH
Series SDE0604A
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 17MHz