SDR1005-390ML
Bourns Inc.
Producto No:
SDR1005-390ML
Descripción:
FIXED IND 39UH SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 39 µH