SES160F240V
nVent
Producto No:
SES160F240V
Fabricante:
nVent
Descripción:
SES(F), 160 kA, 240 V Un, 1Ph 2W
Guía del usuario
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 350V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Form Base + Module
Approval Agency cUL, UL
Voltage - Protection Rating (VPR) 1.2 kV