SES160F480D
nVent
Producto No:
SES160F480D
Fabricante:
nVent
Descripción:
SES(F), 160 kA, 480 V Un, 3Ph 3
Guía del usuario
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 550V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Form Base + Module
Approval Agency cUL, UL
Voltage - Protection Rating (VPR) 1.8 kV