SFJEC5000223MX0
Knowles Syfer
Producto No:
SFJEC5000223MX0
Fabricante:
Knowles Syfer
Descripción:
CAP FEEDTHRU 0.022UF 500V AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500V
Thread Size 1/4-28
Mounting Type -
Size / Dimension 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Temperature Coefficient X7R
Height (Max) -
Product Status Obsolete
Ratings -
Series SFJE
Package / Case Axial, Bushing
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 0.022 µF
Package Bulk
Current 15 A