Skyworks Solutions Inc.
Producto No:
SI3460-EVB
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOARD EVAL POE FOR SI3460
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Main Purpose | Special Purpose DC/DC, Power Over Ethernet |
| Current - Output | 45mA |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Regulator Topology | Boost |
| Frequency - Switching | 250kHz |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Voltage - Output | -48V |
| Board Type | Fully Populated |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Utilized IC / Part | Si3460 |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 11V ~ 16V |
| Base Product Number | SI3460 |