Hogar / Fixed Inductors / SIDSP-SD1280-101M
minImg
SIDSP-SD1280-101M
Suntsu Electronics, Inc.
Producto No:
SIDSP-SD1280-101M
Descripción:
FIXED IND 100UH SMD 2.4A 164MOHM
En stock : 2770
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.36A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.317" (8.05mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 164mOhm Max
Inductance 100 µH