Hogar / Fixed Inductors / SIDSP-SD1280-470M
minImg
SIDSP-SD1280-470M
Suntsu Electronics, Inc.
Producto No:
SIDSP-SD1280-470M
Descripción:
FIXED IND 47UH SMD 3.3A 85.8MOHM
En stock : 3000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.317" (8.05mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 85.8mOhm Max
Inductance 47 µH