SM4F45CA-TP
Micro Commercial Co
Producto No:
SM4F45CA-TP
Paquete:
SOD-123FL
Descripción:
Interface
Guía del usuario
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 5.5A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 50V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123FL
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 45V