SM950A120000
Schneider Electric
Producto No:
SM950A120000
Fabricante:
Schneider Electric
Descripción:
SUPERPROX ULTRASONIC PROXIMITY S
Guía del usuario
Series Hyde Park
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Mfr Schneider Electric
Beam Angle -
Frequency 200kHz
Voltage - Rated 12 V ~ 24 V