SMF100CA-TP
Micro Commercial Co
Producto No:
SMF100CA-TP
Paquete:
SOD-123FL
Descripción:
Interface
Guía del usuario
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -65°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.1A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 111V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123FL
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 162V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 100V