SMF70CA-TP
Micro Commercial Co
Producto No:
SMF70CA-TP
Paquete:
SOD-123FL
Descripción:
TVS DIODE 70VWM 113VC SOD123FL
En stock : 38820
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -65°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.5A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 77.8V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123FL
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 70V