SPP2UL1R50JLF
TT Electronics/IRC
Producto No:
SPP2UL1R50JLF
Fabricante:
TT Electronics/IRC
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 1.5 OHM 2W 5% AXIAL
En stock : 3810
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.169" Dia x 0.571" L (4.30mm x 14.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.5 Ohms
Series SPP
Power (Watts) 2W