SRN3012TA-2R2M
Bourns Inc.
Producto No:
SRN3012TA-2R2M
Fabricante:
Bourns Inc.
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 1.7A 80 MOHM SMD
En stock : 20469
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.5A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq 15 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Shielding Semi-Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 80mOhm
Inductance 2.2 µH
Series SRN3012TA
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Frequency - Self Resonant 90MHz