SRR0735A-820M
Bourns Inc.
Producto No:
SRR0735A-820M
Descripción:
FIXED IND 82UH 630MA 480MOHM SMD
En stock : 2480
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 650mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 630 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 480mOhm Max
Inductance 82 µH