TS5022-150M
Tamura
Producto No:
TS5022-150M
Fabricante:
Tamura
Descripción:
FIXED IND 15UH 3.6A 35 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 55 @ 100kHz
Height - Seated (Max) 0.295" (7.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.724" L x 0.591" W (18.40mm x 15.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 35mOhm Max
Inductance 15 µH
Series TS5022
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 17MHz