TTH5018RJ
TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
TTH5018RJ
Descripción:
RES CHAS MNT 18 OHM 5% 50W
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension -
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Product Status Obsolete
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 18 Ohms
Series TTH
Power (Watts) 50W