VSAB1365-100M
CODACA
Producto No:
VSAB1365-100M
Fabricante:
CODACA
Descripción:
AUTOMOTIVE MOLDED POWER INDUCTOR
En stock : 399
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 9A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.248" (6.30mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 11 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.530" L x 0.496" W (13.45mm x 12.60mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 17.8mOhm Max
Inductance 10 µH