W2A43C472MAT2A
KYOCERA AVX
Producto No:
W2A43C472MAT2A
Descripción:
CAP ARRAY 4700PF 25V X7R 0508
Guía del usuario
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Temperature Coefficient X7R
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 4700pF