W2A4YC473KAT2A
KYOCERA AVX
Producto No:
W2A4YC473KAT2A
Descripción:
CAP ARRAY 0.047UF 16V X7R 0508
En stock : 20610
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 16 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Temperature Coefficient X7R
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.047µF