W2A4ZD104MAT2A
KYOCERA AVX
Producto No:
W2A4ZD104MAT2A
Descripción:
CAP ARRAY 0.1UF 10V X5R 0508
En stock : 12943
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.083" L x 0.051" W (2.10mm x 1.30mm)
Temperature Coefficient X5R
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.1µF