W3A43A391KAT2A
KYOCERA AVX
Producto No:
W3A43A391KAT2A
Fabricante:
KYOCERA AVX
Paquete:
0612 (1632 Metric)
Descripción:
CAP ARRAY 390PF 25V NP0 0612
Guía del usuario
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 25 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Supplier Device Package 0612 (1632 Metric)
Ratings -
Series IPC
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 390pF