W3A4ZC332KAT2A
KYOCERA AVX
Producto No:
W3A4ZC332KAT2A
Descripción:
CAP ARRAY 3300PF 10V X7R 0612
Guía del usuario
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 10 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 3300pF