KYOCERA AVX
Prodotto No:
GG0402050R8L2P
Produttore:
Pacchetto:
0402
Batch:
-
Descrizione:
DIODE 5VDC, 0402, 0.8PF
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.30115
$3.0115
100
$0.170525
$17.0525
500
$0.112936
$56.468
1000
$0.086583
$86.583
2000
$0.075288
$150.576
5000
$0.067754
$338.77
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 7A |
| Applications | Ethernet, HDMI, USB |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 8V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 100W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0402 |
| Series | GiGUARD |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 13V |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |