GRP392231-3.7V-190MAH
Grepow Inc.
Prodotto No:
GRP392231-3.7V-190MAH
Produttore:
Grepow Inc.
Descrizione:
LITHIUM POLYMER BATTERY CELL 3.7
Guida per l'utente
Standard Charge Current 190mA
Termination Style -
Discharge Rate 95mA
Battery Cell Size -
Voltage - Rated 3.7 V
Size / Dimension 1.21" L x 0.87" W x 0.15" H (30.8mm x 22.1mm x 3.9mm)