Casa / AC DC Converters / IMA-S1000-48-YYPLI
minImg
IMA-S1000-48-YYPLI
Delta Electronics
Prodotto No:
IMA-S1000-48-YYPLI
Produttore:
Delta Electronics
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 48V 1000W
In magazzino : 26
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CCC, CE, cURus
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.25" L x 5.00" W x 1.60" H (209.6mm x 127.0mm x 40.6mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 21 A
Series IMA-1000 (1000W)
Power (Watts) 1000W
Type Enclosed
Efficiency 94%
Mfr Delta Electronics
Package Box
Voltage - Input 80 ~ 275 VAC, 120 ~ 300 VDC