Casa / AC DC Converters / IMA-S400-24-ZNPLI
minImg
IMA-S400-24-ZNPLI
Delta Electronics
Prodotto No:
IMA-S400-24-ZNPLI
Produttore:
Delta Electronics
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 24V 400W
In magazzino : 95
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.96" L x 4.00" W x 1.60" H (176.8mm x 101.6mm x 40.6mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 16.7 A
Series IMA-400 (400W)
Power (Watts) 400W
Type Open Frame
Efficiency 94%
Mfr Delta Electronics
Package Box
Voltage - Input 80 ~ 275 VAC, 120 ~ 300 VDC