IPP320N20N3GXKSA1
Infineon Technologies
Prodotto No:
IPP320N20N3GXKSA1
Pacchetto:
PG-TO220-3
Descrizione:
MOSFET N-CH 200V 34A TO220-3
In magazzino : 9383
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
FET Feature -
FET Type N-Channel
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 2350 pF @ 100 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 29 nC @ 10 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Rds On (Max) @ Id, Vgs 32mOhm @ 34A, 10V
Supplier Device Package PG-TO220-3
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 90µA
Drain to Source Voltage (Vdss) 200 V
Series OptiMOS™
Power Dissipation (Max) 136W (Tc)
Mfr Infineon Technologies
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 34A (Tc)
Vgs (Max) ±20V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V