Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
KR-5R5C155-R
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP 1.5F -20% +80% 5.5V T/H
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$7.6855
$7.6855
10
$6.83525
$68.3525
50
$5.98101
$299.0505
100
$5.468295
$546.8295
500
$4.699308
$2349.654
1000
$4.357546
$4357.546
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.280" (7.10mm) |
| Tolerance | -20%, +80% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 5.5 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.846" Dia (21.50mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 70°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30Ohm @ 1kHz |
| Series | KR |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Capacitance | 1.5 F |
| Package | Bulk |