Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
KR-5R5C334-R
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP 330MF -20% +80% 5.5V T/H
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.3415
$4.3415
10
$3.90735
$39.0735
50
$3.38656
$169.328
100
$2.95241
$295.241
500
$2.431373
$1215.6865
1000
$2.257704
$2257.704
2500
$2.214288
$5535.72
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.256" (6.50mm) |
| Tolerance | -20%, +80% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 5.5 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.531" Dia (13.50mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 70°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50Ohm @ 1kHz |
| Series | KR |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Capacitance | 330 mF |
| Package | Bulk |