Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
KR-5R5H104-R
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.2275
$4.2275
10
$3.4124
$34.124
50
$2.93436
$146.718
100
$2.661425
$266.1425
500
$1.978983
$989.4915
1000
$1.842506
$1842.506
2500
$1.774268
$4435.67
5000
$1.740144
$8700.72
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Tolerance | -20%, +80% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 5.5 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.453" Dia (11.50mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 70°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 75Ohm @ 1kHz |
| Series | KR |
| Package / Case | Axial, Can - Horizontal |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Capacitance | 100 mF |
| Package | Bulk |