Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
KS-3R3224-R
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP 220MF -20% +80% 3.3V SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Height - Seated (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Tolerance | -20%, +80% |
| Lead Spacing | - |
| Termination | SMD (SMT) Tabs |
| Voltage - Rated | 3.3 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.268" Dia (6.80mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 70°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 200Ohm @ 1kHz |
| Series | KS |
| Package / Case | Coin, Thin Terminals - Same Sides |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Capacitance | 220 mF |
| Package | Bulk |