Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
KW-5R5C104-R
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$5.4245
$5.4245
10
$4.8792
$48.792
50
$4.22845
$211.4225
100
$3.68638
$368.638
500
$3.035858
$1517.929
1000
$2.819011
$2819.011
2500
$2.764804
$6912.01
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.327" (8.30mm) |
| Tolerance | -20%, +80% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 5.5 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.531" Dia (13.50mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50Ohm @ 1kHz |
| Series | KW |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Capacitance | 100 mF |
| Package | Bulk |