Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
KW-5R5C105-R
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$10.9725
$10.9725
10
$10.42815
$104.2815
50
$8.78142
$439.071
100
$8.23251
$823.251
500
$7.299496
$3649.748
1000
$6.860425
$6860.425
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.348" (8.85mm) |
| Tolerance | -20%, +80% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 5.5 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.846" Dia (21.50mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30Ohm @ 1kHz |
| Series | KW |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Capacitance | 1 F |
| Package | Bulk |