Casa / LED Drivers / LED20W120-028-C0700-LT
minImg
LED20W120-028-C0700-LT
Thomas Research Products
Prodotto No:
LED20W120-028-C0700-LT
Descrizione:
LED DRIVER CC AC/DC 17-28V 700MA
In magazzino : 2
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Operating Temperature -
Voltage - Input (Max) 132VAC
Termination Style Wire Leads
Approval Agency CE, cURus
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.74" L x 1.60" W x 0.98" H (95.0mm x 41.0mm x 25.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 700mA
Ratings IP66
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 108VAC
Series LED-LT (20W)
Power (Watts) 20 W
Type Constant Current
Efficiency 82%
Voltage - Output 17 ~ 28V