Casa / LED Drivers / LEG150W-425-C0350-D
minImg
LEG150W-425-C0350-D
Thomas Research Products
Prodotto No:
LEG150W-425-C0350-D
Descrizione:
LED POWER SUPPLY
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -
Termination Style Wire Leads
Voltage - Input (Max) 305VAC
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.30" L x 2.30" W x 1.65" H (210.8mm x 58.4mm x 41.9mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 350mA
Ratings IP66
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 108VAC
Series LEG-150W
Power (Watts) 148.7 W
Type Constant Current
Efficiency 92%
Voltage - Output 120 ~ 425V