N80C186-25
Advanced Micro Devices
Prodotto No:
N80C186-25
Descrizione:
IC MPU I186 25MHZ
Core Processor 80C186
Speed 25MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
RAM Controllers DRAM
Mfr Advanced Micro Devices
Voltage - I/O 5.0V