Casa / TVS Diodes / NNCD36J-T1-A
minImg
NNCD36J-T1-A
Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
NNCD36J-T1-A
Pacchetto:
2-Ultra Super Mini Mold
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
TVS DIODE 36VWM 2-ULTRA
In magazzino : 64632
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1623
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 15pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 34V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 85W
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2-Ultra Super Mini Mold
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Package / Case SOD-723
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 36V