NX20P3483UKAZ
NXP Semiconductors
Prodotto No:
NX20P3483UKAZ
Produttore:
NXP Semiconductors
Pacchetto:
42-WLCSP (2.91x2.51)
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
NX20P3483UK - USB Sink & Source
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Input Type Non-Inverting
Output Type -
Switch Type USB Switch
Output Configuration -
Ratio - Input:Output 1:1
Voltage - Load 2.8V ~ 20V
Mounting Type Surface Mount
Rds On (Typ) 28mOhm
Product Status Active
Supplier Device Package 42-WLCSP (2.91x2.51)
Current - Output (Max) 5A