NX30P6093UKAZ
NXP Semiconductors
Prodotto No:
NX30P6093UKAZ
Produttore:
NXP Semiconductors
Pacchetto:
20-WLCSP (1.7x2.16)
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
NX30P6093UK - 30 V OVP, 100V Sur
In magazzino : 8000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 177
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Input Type Non-Inverting
Output Type P-Channel
Switch Type USB Switch
Output Configuration -
Ratio - Input:Output 1:1
Voltage - Load 2.8V ~ 20V
Mounting Type Surface Mount
Rds On (Typ) 8.95mOhm
Product Status Active
Supplier Device Package 20-WLCSP (1.7x2.16)
Current - Output (Max) 8A
Number of Outputs 1
Series -
Fault Protection Over Temperature, Over Voltage, UVLO
Package / Case 20-UFBGA, WLCSP
Mfr NXP Semiconductors
Features Slew Rate Controlled
Package Bulk
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 3V ~ 4.5V