SMD1206B175TF
YAGEO
Prodotto No:
SMD1206B175TF
Descrizione:
POLYMERIC PTC RESETTABLE FUSE SU
In magazzino : 9772
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 6V
Current - Hold (Ih) (Max) 1.75 A
Height - Seated (Max) -
Approval Agency cUL, TUV, UL
Current - Max 100 A
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 90 mOhms
Series SMD1206
Type Polymeric
Package / Case 1206 (3216 Metric), Concave
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Resistance - Initial (Ri) (Min) 20 mOhms
Mfr YAGEO
Current - Trip (It) 3.5 A