SMD1210B075TF/24
YAGEO
Prodotto No:
SMD1210B075TF/24
Descrizione:
POLYMERIC PTC RESETTABLE FUSE SU
In magazzino : 9900
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 24V
Current - Hold (Ih) (Max) 750 mA
Height - Seated (Max) -
Approval Agency cUL, TUV, UL
Current - Max 100 A
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 400 mOhms
Series SMD1210
Type Polymeric
Package / Case 1210 (3225 Metric), Concave
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Resistance - Initial (Ri) (Min) 70 mOhms
Mfr YAGEO
Current - Trip (It) 1.5 A