SMD1812B014TF
YAGEO
Prodotto No:
SMD1812B014TF
Produttore:
YAGEO
Descrizione:
PPTC SMD 1812, 60V 0.14A, REEL 7
In magazzino : 6635
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 60V
Current - Hold (Ih) (Max) 140 mA
Height - Seated (Max) -
Approval Agency cUL, TUV, UL
Current - Max 10 A
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 6 Ohms
Series SMD1812
Type Polymeric
Package / Case 1812 (4532 Metric), Concave
Thickness (Max) 0.077" (1.95mm)
Resistance - Initial (Ri) (Min) 1.5 Ohms
Mfr YAGEO
Current - Trip (It) 340 mA