SMD1812B035TF/30
YAGEO
Prodotto No:
SMD1812B035TF/30
Produttore:
YAGEO
Descrizione:
PPTC SMD 1812, 30V 0.35A, REEL 7
In magazzino : 2378
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 30V
Current - Hold (Ih) (Max) 350 mA
Height - Seated (Max) -
Approval Agency cUL, TUV, UL
Current - Max 40 A
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 1.7 Ohms
Series SMD1812
Type Polymeric
Package / Case 1812 (4532 Metric), Concave
Thickness (Max) 0.049" (1.25mm)
Resistance - Initial (Ri) (Min) 400 mOhms
Mfr YAGEO
Current - Trip (It) 750 mA