SMD1812B110TF/16
YAGEO
Prodotto No:
SMD1812B110TF/16
Descrizione:
PPTC SMD 1812, 16V 1.1A, REEL 7"
In magazzino : 308
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 16V
Current - Hold (Ih) (Max) 1.1 A
Height - Seated (Max) -
Approval Agency cUL, TUV, UL
Current - Max 100 A
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 180 mOhms
Thickness (Max) 0.079" (2.00mm)
Resistance - Initial (Ri) (Min) 60 mOhms
Mfr YAGEO
Current - Trip (It) 1.95 A