SMD2920B075TF/60
YAGEO
Prodotto No:
SMD2920B075TF/60
Produttore:
YAGEO
Descrizione:
POLYMERIC PTC RESETTABLE FUSE SU
In magazzino : 4336
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 60V
Current - Hold (Ih) (Max) 750 mA
Height - Seated (Max) -
Approval Agency cUL, TUV, UL
Current - Max 10 A
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 950 mOhms
Series SMD2920
Type Polymeric
Package / Case 2920 (7351 Metric), Concave
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Resistance - Initial (Ri) (Min) 100 mOhms
Mfr YAGEO
Current - Trip (It) 1.5 A