SMD2920B500TF/16
YAGEO
Prodotto No:
SMD2920B500TF/16
Descrizione:
POLYMERIC PTC RESETTABLE FUSE SU
In magazzino : 1310
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 16V
Current - Hold (Ih) (Max) 5 A
Height - Seated (Max) -
Approval Agency cUL, TUV, UL
Current - Max 40 A
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 31 mOhms
Thickness (Max) 0.063" (1.60mm)
Resistance - Initial (Ri) (Min) 5 mOhms
Mfr YAGEO
Current - Trip (It) 10 A