CUI Inc.
Prodotto No:
VHK100W-Q24-S5
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
DC/DC CONVERTER 5V 100W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$180.4525
$180.4525
5
$177.5379
$887.6895
10
$174.6271
$1746.271
25
$162.98542
$4074.6355
50
$157.16458
$7858.229
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | - |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Output 4 | - |
| Approval Agency | - |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 4.23" L x 4.01" W x 1.50" H (107.5mm x 101.8mm x 38.0mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 20A |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Series | VHK100W (100W) |
| Power (Watts) | 100W |
| Type | Enclosed |
| Efficiency | 82% |
| Mfr | CUI Inc. |
| Package | Box |
| Base Product Number | VHK100W |