XLR-16R2507-R
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
XLR-16R2507-R
Descrizione:
CAP MODULE 500F 16.2V
In magazzino : 22
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Height - Seated (Max) 6.925" (175.90mm)
Tolerance -5%, +20%
Lead Spacing -
Termination Screw Terminals
Voltage - Rated 16.2 V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 16.386" L x 2.646" W (416.20mm x 67.20mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.7mOhm
Series XLR
Package / Case Module, Screw Terminals
Mfr Eaton - Electronics Division
Capacitance 500 F