XVM-16R2656-R
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
XVM-16R2656-R
Descrizione:
CAP 65F 0% +20% 16.2V CHASSIS MT
In magazzino : 40
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Height - Seated (Max) 3.051" (77.50mm)
Tolerance 0%, +20%
Lead Spacing 0.846" (21.50mm)
Termination Screw Terminals
Voltage - Rated 16.2 V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 9.291" L x 1.803" W (236.00mm x 45.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm
Series XVM
Package / Case Module
Mfr Eaton - Electronics Division
Capacitance 65 F